Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/stolarsystem/ftp/templates/stolar6/functions.php on line 177

Drzwi wewnętrzne i wewnątrzklatkowe


POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 28 lat swojej działalności  stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.Firma DRE powstała w 1991 roku. Od tego czasu stale powiększa swoje doświadczenie oraz ofertę dopasowując się do wymagań klientów. Dzięku swojemu 27 letniemu doświadczeniu stała się jednym z liderów stolarki drzwiowej na polskim rynku
Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. 

Firma Voster jest jednym z czołowych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. W swojej ofercie posiadają szeroki asortyment drzwi ramowych, płytowych, lakierowanych, szklanych, przesuwnych oraz ościeżnic i akcesoriów drzwiowych. Firma Voster wielokrotnie nagradzana za wysoką jakość swoich produktów i ich precyzyjne wykonanie gwarantuje zadowolenie klientów z dokonanego wyboru. 


Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest – w pewnym sensie – niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwiwykonane z niego są wyjątkowe.
Firma ARTUS istnieje od 1995 roku. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości drzwi wewnątrzlokalowych. Ich ofertę stanowi obecnie kilkadziesiąt wzorów drzwi w kilkunastu liniach kolorystycznych. Całość produkcji – od projektowania do wykonania – odbywa się w firmie.


W 2018 roku firma Dotiie obchodzi swoje 20 lecie istnienia. Firma całkowicie z polskim kapitałem powstała w 1998 roku i przez 20 lat skutecznie określony został główny kierunek jej działalności jakim jest produkcja i sprzedaż hurtowa drzwi wewnętrznych DOTIIEMarka Erkado jest budowana w oparciu o doświadczenie trzech pokoleń, nowoczesne technologie oraz wyjątkową atmosferę, która jest wpisana w rodzinny charakter Firmy. Dzięki synergii tych atutów należy ona do grona rynkowych liderów, a swoje produkty dostarczają do wymagających odbiorców w Polsce i 15 krajów na całym świecie.


Intenso Doors zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych od 2006 roku. Dziesięć lat aktywności firmy na rynku stolarki otworowej umożliwia firmie dostarczanie produktu o wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

RODO

Copyright © 2018. All Rights Reserved.