Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/stolarsystem/ftp/templates/stolar6/functions.php on line 177

Firma DAKO jako bezpośredni dystrybutor rolet oferuje asortyment produkowany z najwyższej jakości materiałów. Podstawowe elementy budowy rolety zewnętrznej to skrzynka rolety oraz pancerz, który po prowadnicach zwijany jest do jej wnętrza. Dokonując wyboru jednego z 4 systemów roletowych z oferty DAKO należy zwrócić uwagę na poniższe aspekty:

  1. Czy montaż rolety następuje na etapie budowy, czy w trakcie montażu okien, lub remontu budynku?
  2. Czy skrzynka rolety zamontowana jest na elewacji , czy w otworze okiennym i czy jest widoczna?
  3. Gdzie znajduje się klapa rewizyjna służąca do konserwacji i serwisowania rolety?Rolety elewacyjne DK-RZS, DK-RZP, DK-RZO można stosować w nowo powstających budynkach oraz w obiektach już istniejących. Montaż rolety odbywa się na ścianie lub na ramie okiennej. Istnieje możliwość wyboru kształtu skrzyni osłonowej.


Rolety podtynkowe DK-RSP stosuje się w nowo budowanych obiektach, na etapie ocieplania budynku. Skrzynia rolety jest pokryta materiałem elewacyjnym. Widoczna jest klapa rewizyjna która znajduje się w dolnej części skrzynki rolety.


Rolety nadstawne DK-RNB, DK-RNC montowane są we wnęce okiennej, stosowane są w nowym budownictwie oraz podczas wymiany stolarki okiennej. Skrzynia rolety może być zabudowana częściowo lub całkowicie.


System nadprożowy DK-RKS przeznaczony jest do nowo powstających budynków. Skrzynki rolety w systemie nadprożowym są gotowymi elementami budowlanymi, montowanymi w trakcie wznoszenia ścian budynków.

RODO

Copyright © 2018. All Rights Reserved.