Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/stolarsystem/ftp/templates/stolar6/functions.php on line 177

Obecnie okna PCV są najpopularniejszą i najtańszą opcją gdy rozważamy montaż okien w naszym budynku. Nic więc dziwnego że obecni producenci prześcigają się w wymyślaniu innowacyjnych rozwiązań które oferują swoim klientom. Co powinniśmy wiedzieć o takich oknach rozważając ich zakup?

Okna PCV są wykonywane na profilu dostarczanym przez wyspecjalizowanych w tym aspekcie producentów. Dopiero taki profil w firmie zajmującej się produkcją okien formowana jest całość. Profil jest składany, wypełniany odpowiednimi dodatkami, uzbrajany w okucia oraz szyby. Na rynku jest wielu producentów profili, takich jak Veka, Brugmann czy Schuco. Niektórzy wykonawcy produkują własne autorskie profile. Same profile również są zróżnicowane, 5, 6, lub 7 komorowe, co ma wpływ na solidność wykonania oraz izolację termiczną. 

Ważne abyśmy mieli świadomość, że również ilość i jakość szyb w oknach mają wpływ na jego parametry. Możemy się zaopatrzyć w pakiet 3 komorowy, co nam zapewni znacznie cieplejsze wnętrze. Oprócz tego możemy się zaopatrzyć w szyby dzwiękoszczelne, bezpieczne, lub antywłamaniowe.

Jest wiele konfiguracji, a żeby dobrać najlepsze rozwiązanie dla siebię najlepiej skontaktować się z naszym przedstawicielem, który skrupulatnie wybada Państwa potrzeby i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

W naszej ofercie mamy dwóch producentów okien:


RODO

Copyright © 2018. All Rights Reserved.