Bramy garażowe

Bramy segmentowe – Skierniewice – bezpieczeństwo i komfort

Chcesz zabezpieczyć swój garaż przed nieproszonymi gośćmi? Cenisz sobie komfort użytkowania na co dzień? Znajdziesz nas w miejscowości Skierniewice. Bramy segmentowe, które dostarczamy to obecnie najczęściej wybierany przez klientów rodzaj bram garażowych. Nasze produkty składają się z najczęściej z czterech paneli o grubości standardowej 40 mm lub ocieplanej 60 mm.

Panele mogą być gładkie bądź z przetłoczeniami, lakierowane lub okleinowane. Zazwyczaj montujemy wewnątrz otworu i wymagane jest przy nich nadproże co najmniej 8 cm dla wersji standardowej i 20 cm dla wersji ocieplanej. Bramy segmentowe od skierniewickiej firmy Stolar System występują w wersji ręcznej i automatycznej.

Bramy segmentowe

Niezależnie od rodzaju, bramy garażowe segmentowe to idealne połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa i estetyki. Ich konstrukcja zapewnia wygodne i ciche działanie, a różnorodność wzorów i kolorów pozwala na dopasowanie do każdego stylu domu. Ponadto, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, bramy segmentowe gwarantują wysoki poziom izolacji termicznej i akustycznej.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem bramy lub potrzebujesz pomocy przy wyborze systemu dla swojego garażu, zadzwoń. Chętnie doradzimy.

Bezpłatna konsultacja:

Napisz do nas!