Okna pasywne – Skierniewice – ekologia i oszczędność

Chcesz kupić okna w Skierniewicach lub Grodzisku Mazowieckim?

Koniecznie odwiedź nasze sklepy!

Czy wiesz, że okna mogą być kluczowym elementem, który pozwoli Ci obniżyć rachunki za energię i zwiększyć komfort mieszkania? Poznaj naszą ofertę – okna pasywne. Skierniewice i Grodzisk Mazowiecki to miejscowości, w których mamy swoje punkty sprzedaży. Przyjdź i zapoznaj się z innowacyjnymi rozwiązaniami dla osób ceniących ekologię i oszczędność.

Okna pasywne to specjalny rodzaj okien o bardzo wysokiej izolacyjności termicznej. Dzięki zastosowaniu trzyszybowych pakietów oraz specjalnych ram minimalizują straty ciepła, co przekłada się na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania.

Zalety okien pasywnych to nie tylko oszczędność. To także doskonała izolacja akustyczna, która pozwoli Ci cieszyć się ciszą i spokojem, niezależnie od hałasu panującego na zewnątrz.

Okna w Skierniewicach i Grodzisku Mazowieckim – wybór

W naszych sklepach Skierniewicach i Grodzisku Mazowieckim mamy ogromny wybór okien. W ten sposób mamy pewność, że każdy klient znajdzie to, czego szuka. Wśród naszej oferty znaleźć można okna: PCV, aluminiowe, drewniane, PCV z aluminium, czy drewniane z aluminium. Wszystkie modele mają swoje zalety, których prawidłowe wykorzystanie może przynieść wiele korzyści. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w wyborze okien.

Jak prawidłowo wybrać okna?

Wybieranie okien nie jest łatwe. Istnieje wiele parametrów, które pozwalają na opisanie ich właściwości. W każdym z naszych sklepów pracują specjaliści, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego modelu, a także doradzą, które rozwiązania technologiczne będą najkorzystniejsze w danym typie zabudowy.

Korzystanie z kalkulatora efektywności energetycznej, kalkulatora okien i obliczania wytrzymałości konstrukcji okna pozwala wybrać okno optymalne pod względem energooszczędności, wytrzymałości i ceny.

Szukasz salonu okien w Skierniewicach lub Grodzisku Mazowieckim?

Odwiedź nasze sklepy!

Okna PCV

PCV

Okna PVC najczęściej wybierane okna na naszym rynku.
Cechują się najlepszym stosunkiem ceny do jakości spośród wszystkich…

sliding

Okna Okna drewniane to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy stawiają na styl klasyczny, ale nie tylko.

Bay & Bow

Aluminium ze względu na swoje właściwości świetnie nada się do bardzo skomplikowanych i dużych okien w nowoczesnym budownictwie.

taras

Okna PCV z nakładkami aluminiowymi świetnie nadają się dla osób, które chcą połączyć wszechstronność okien PCV z wyglądem zewnętrznym do złudzenia przypominającym okna aluminiowe.

Okna

Okna drewniano-aluminiowe łączą ze sobą szlachetne drewno z nowoczesnym aluminium.Okna te dzięki aluminium chronione są z zewnątrz przed warunkami atmosferycznymi, oraz włamaniami.

Instalowanie okien

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych realizacji.

Jakość. Cena. Zaufanie.

Okna, które oferujemy pochodzą od najlepszych polskich producentów. Najwyższa jakość za rozsądną cenę.

Bezpłatna konsultacja:

Dlaczego nas wybierają?

Ekskluzywny wybór

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami i dostarczamy produkty najwyższej jakości. Możesz być pewien, że dokonasz właściwego wyboru.​

Bezpłatna wycena wewnętrzna

Jeździmy na pomiary i przeprowadzamy konsultacje za darmo. Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję zgodną z Twoim życzeniem. Dostosowaną do Twojego portfela.

Trwałe produkty wysokiej jakości

Główną zasadą naszej firmy jest chęć uczynienia produktu jak najbardziej przystępnym dla użytkownika końcowego, przy jednoczesnym zachowaniu jego jakości i funkcjonalności.

Często zadawane pytania

Napisz do nas!