Okna drewniane

W naszych salonach w Skierniewicach oraz Grodzisku Mazowieckim mamy okna drewniane. Jest to propozycja dla osób, które lubią wypełniać wnętrza naturalnymi materiałami. Są one niezwykle popularne w dzisiejszych czasach, dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę o modele pochodzące od renomowanych producentów z całej Polski. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

Okna drewniane w Skierniewicach oraz Grodzisku Mazowieckim

Okna drewniane to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy stawiają na styl klasyczny. Warto wiedzieć, że wraz z wiekiem szlachetnieją i nabierają wyrazu. Wykonywane są z różnych gatunków drewna – zaczynając od pospolitej sosny, na egzotycznym eukaliptusie kończąc. Drewno, z którego robi się okna, tnie się na kawałki, impregnuje i magazynuje przez dłuższy okres.

Przekrój okna

Okna drewniane – co warto wiedzieć?

Profile okienne tworzy się z kilku warstw drewna, które skleja się ze sobą często na mikrowczepy. Kilka warstw drewna uniemożliwia późniejszemu skręcaniu i odkształcaniu się okien. Kilkukrotne lakierowanie końcowe profili chroni je przed słońcem i warunkami atmosferycznymi.

Minusem posiadania okien drewnianych może być ich wymagana regularna konserwacja, aby zachować je jak najdłużej w dobrej kondycji. Dobrze przeprowadzone zabiegi renowacji wydłużają żywotność takich okien nawet do kilkudziesięciu lat.

Szukasz okien drewnianych w Skierniewicach lub Grodzisku Mazowieckim?

Sprawdź naszą ofertę!

Bezpłatna konsultacja:

Napisz do nas!