Okna

Okna PCV

W naszych salonach w Skierniewicach oraz Grodzisku Mazowieckim mamy okna PCV. Są one niezwykle popularne w dzisiejszych czasach, dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę o modele pochodzące od renomowanych producentów z całej Polski. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

Okna PCV w Skierniewicach oraz Grodzisku Mazowieckim

Okna PVC najczęściej wybierane okna na naszym rynku. Cechują się one najlepszym stosunkiem ceny do jakości spośród wszystkich materiałów, z których produkowane są okna. Oprócz tego profile PCV dzięki od 5 do 8 komorom najlepiej zatrzymują ciepło w środku domu. W środku profile ramy i skrzydła wzmocnione są profilami stalowymi, przez co okna są stabilne i funkcjonują dobrze przez wiele lat.

Przekrój okna

Okna PCV – co warto wiedzieć?

Ze względu na różne zastosowanie stolarki PCV stosuje się różnego rodzaju wzmocnienia, jakimi są stal czy rdzenie kompozytowe. To rozwiązanie od lat cieszące się niesłabnącą popularnością wśród klientów poszukujących dobrej jakości za rozsądną cenę. Okna z tworzywa sztucznego są bardzo uniwersalne. Posiadają profile o różnych kształtach, czym pasować będą do architektury budynku.

Szukasz okien PCV w Skierniewicach lub Grodzisku Mazowieckim?

Sprawdź naszą ofertę!

Bezpłatna konsultacja:

Napisz do nas!